logo MED

Logistyka

Zamówienia zawsze na czas!

Dzięki sprawnemu funkcjonowaniu Działu Logistyki klienci bardzo szybko dostają swoje zamówienia. Nasz przestronny i nowoczesny magazyn mieści się w Kokotowie, tuż przy obwodnicy Krakowa od strony Wieliczki i Niepołomic.

W pobliżu magazynów znajdują się przystanki MPK oraz PKP. To właśnie tutaj zapraszamy każdego, kto chce wesprzeć realizację zamówień. Praca odbywa się wyłącznie wewnątrz budynku, bez narażenia na nieprzyjemne warunki atmosferyczne czy szkodliwe pyły. Możliwa jest praca na 2 zmiany, dzięki czemu możesz połączyć etat ze studiami lub innymi obowiązkami. Niewątpliwym atutem są też wolne weekendy.

Możesz aplikować nawet bez CV, podając nam tylko dane kontaktowe lub dostarczając swoje dokumenty bezpośrednio do naszego magazynu w Kokotowie.

Poznaj nasze działy:

Dział przyjęcia

to właśnie tutaj zaczyna się życie magazynu. Nasi pracownicy odbierają dostawy, segregują je na modele oraz zliczają ilościowo. Kolejnym procesem, który tu zachodzi jest kontrola jakościowa towaru oraz przygotowanie sztuk pod B2B. Od niedawna zajmujemy się tutaj także VAS, czyli zwrotami. Przepakowujemy je oraz sprawdzamy ze stanem faktycznym oraz przeprowadzamy weryfikację dokumentową.

Dział realizacji

obecnie podzielony na sektor ON oraz ONA. Oba zajmują się kompletacją różnego rodzaju zamówień. Z takich podstawowych możemy tu wyszczególnić e-sklep, alokacja (nowy towar na salony) oraz ats (dotowarowanie). Oba te sektory są podzielone według departamentów, co ma polepszyć jakość pracy. Zamówienia są zbierane przez pracowników i odkładane na przygotowane wcześniej do tego miejsca - odkładcze.

Dział wydania

jest ostatnim w kolejności na magazynie. Połączenie spedycji z kasami dało nowe możliwości kontroli nad towarem. Pracownicy odpowiadają tutaj w pierwszej kolejności za sparowanie oraz zeskanowanie zamówień, wcześniej pozyskanych z magazynu. Po procesie kontroli, gotowe paczki przekazywane są na spedycję w celu weryfikacji kierunku oraz nadania dokumentu, jakim jest list przewozowy. Dział ten zajmuje się także weryfikacją odsyłek salonowych m.in. depozyty/zwroty/reklamacje.

Oczywiście w naszym magazynie istnieją także procesy poboczne, które mają ogromny wpływ na pracę ogółu. Są to czynności wykonywane przeważnie po zakończeniu głównych zadań. Takim procesem jest np. sprzątanie. Przy codziennej pracy udaje się nam odzyskiwać opakowania, które są używane do ponownych wysyłek. Proces ten pozwala ograniczać koszty firmie, a z drugiej strony przyczynia się do wprowadzania mniejszej ilości odpadów do środowiska.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Dbamy o naszych pracowników i zapewniamy im różnego rodzaju udogodnienia i bonusy, by pracowało im się komfortowo.

Umowa o pracę

Chcemy, by każdy czuł się u nas bezpiecznie i stabilnie, dlatego gwarantujemy umowę o pracę od samego początku.

System zmianowy

Możesz dopasować grafik do swoich potrzeb, a przy 8 h mamy dodatkowe 10 min. przerwy.

Wolne weekendy

Wiemy, jak ważny jest wolny czas spędzony z przyjaciółmi i rodziną.

Kreatywna atmosfera i wsparcie zgranego zespołu

Bez problemu znajdziesz z nami wspólny język i poczujesz się swobodnie.

Realna możliwość rozwoju

Możesz uczyć się od najlepszych i rozwijać w dowolnym obszarze. Mamy indywidualne podejście do każdego.

Atrakcyjny system wynagradzania

Nasz rozwój to ciężka praca całego zespołu, dlatego oferujemy naszym pracownikom okresowe premie uzależnione od osiągniętych wyników.

Karta MultiSport

Sport to zdrowie, a każda osoba będąca naszym pracownikiem może o nie zadbać, zapisując się do programu MultiSport. Kosztami za kartę podzielimy się po połowie.

Największy w branży rabat pracowniczy

Wszyscy pracownicy otrzymują zniżki pracownicze umożliwiające zakup produktów Medicine i Answear w atrakcyjnych cenach.

Prywatna opieka medyczna LuxMed

Nasi pracownicy mogą korzystać ze specjalnie przygotowanego programu prywatnej opieki medycznej. Istnieje również możliwość objęcia nią swoich bliskich.

Nowoczesny, czysty magazyn

Nasz magazyn jest nie tylko funkcjonalny, ale też wygodny dla pracowników. Posiadamy dobrze wyposażoną kuchnię, salki, czystą szatnię i inne strefy, które zapewniają komfort w pracy.

Ubezpieczenia grupowe

Nasi Pracownicy i ich bliscy mają możliwość przystąpienia do korzystnego finansowo programu grupowego ubezpieczenia w kilku dopasowanych do potrzeb wariantach.

Pracowniczy program Emerytalny (PPE)

Rodzaj grupowego planu oszczędnościowego, gdzie dodatkowe środki w wysokości 3,5% wynagrodzenia są przekazywane przez firmę i inwestowane na indywidualnym koncie Pracownika.

Parking

Dla naszych pracowników mamy duży parking oraz zadaszoną rowerownię.

Ścieżka kariery

Z nami możesz się rozwijać! Umożliwiamy awanse wewnętrzne oraz wsparcie nowych managerów w ramach programu Akademia Managera. Wszyscy Specjaliści, Liderzy oraz Kierownicy do tej pory zostali wyłonieni w rekrutacjach wewnętrznych. Zaufaj nam i pracuj w zgodzie z wartościami, które wspólnie wyznajemy, a zapewnimy Ci stabilne miejsce pracy, w którym będziesz mógł nie tylko się rozwijać, ale też po prostu dobrze czuć.

Poznaj historie naszych pracowników!

U nas możesz się rozwijać! Przeczytaj kilka historii naszych pracowników i dowiedz się, jak zbudowali swoje ścieżki rozwoju, dzięki ciężkiej pracy, kreatywności i zaangażowaniu.

“6 lat minęło jak jeden dzień…”

O pracy w Medicine dowiedziałam się od kolegi. Zachęciła mnie nie tylko jego pozytywna ocena firmy, ale też elastyczność godzin, dzięki której na początku bez problemu mogłam pogodzić dwie prace na raz. Miałam obawy, ponieważ logistyka była moim debiutem, ale po bardzo sprawnym i miłym procesie rekrutacyjnym szybko dostałam ofertę, którą przyjęłam. Nie żałuję, pracuję już od 6 lat i naprawdę czuję, że się rozwijam. Z pewnością dużą rolę odgrywa mój charakter i uparte dążenie do celu. Głównie dzięki ludziom, którzy mnie otaczają, mogę uczyć się, jednocześnie pracując w bardzo miłej, przyjacielskiej atmosferze. Od Magazyniera przez recepcję do Kierowniczki Logistyki – tak w skrócie mogę przedstawić moją kilkuletnią karierę w Medicine. Dużo miłych dni, nawiązanie wielu znajomości, nieustanna nauka, rozwój i stawianie czoła wyzwaniom. Dziękuję i czekam na więcej!

Żaneta

Kierownik Sektora Logistycznego

“Praca = rodzinna atmosfera i rozwój”

Ogłoszenie o pracę w Medicine znalazłam na portalu – najbardziej zachęciła mnie obiecana stabilność – umowa o pracę oraz zobowiązanie pracodawcy do podwyżki po okresie próbnym. Aplikowałam i szybko zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, która przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a na moją prośbę zostałam także oprowadzona po magazynie, przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa - co jeszcze pozytywniej wpłynęło na moją ocenę tego pracodawcy. Przyjęłam ofertę i z perspektywy czasu wiem, że to była dobra decyzja. Nie zawiodłam się na pracodawcy, a co więcej, bardzo polubiłam zespół, z którym pracuję – czuję się z nimi bardzo swobodnie, a jednocześnie wiem, że cały czas mam możliwość rozwoju. Po półtora roku pracy awansowałam już dwa razy i czuję, że to nie koniec. Zgrany zespół i współpraca między działami to klucz do sukcesu, którego ja też jestem częścią.

Cecylia

Logistyk Lider

“Tu zawsze możesz liczyć na pomoc, wsparcie, dobre słowo”

Do pracy w Medicine trafiłam od razu po zakończeniu szkoły. Na początku byłam pełna obaw, ale zupełnie niepotrzebnie. Już podczas pierwszej wizyty w magazynie zostałam miło powitana, a dalej było już tylko lepiej. Muszę przyznać, że panuje tu świetna atmosfera, a składa się na nią wiele czynników: nie tylko codzienne obowiązki, ale również ludzie, a tutaj są naprawdę świetni. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc, wsparcie oraz dobre słowo. Bardzo przyjazny klimat na magazynie sprawił, że z chęcią przychodziłam (i nadal przychodzę :)) każdego dnia do pracy.
Swoją przygodę w Medicine rozpoczęłam na Dziale Realizacji, tam zostałam przeszkolona przez osoby, które bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Z każdym dniem poznawałam nowe procesy, a dzięki swojej ciężkiej pracy, zaangażowaniu, sumienności zostałam dostrzeżona i doceniona, gdyż awansowałam na Starszego Logistka. Wtedy również zmieniłam dział i obecnie pracuję na Przyjęciu Dostaw, gdzie ciągle uczę się nowych rzeczy i zdobywam większe doświadczenie.
Tak właśnie mija już prawie rok, od kiedy jestem częścią zespołu Medicine, w którym rozwijam swoje skrzydła. Ten czas sprawił, że poczułam się tutaj jak w domu i to właśnie dzięki tym osobom wiem, że praca w logistyce jest dla mnie! Czekam na kolejne wyzwania, którym chętnie stawię czoła :)

Ewelina

Starszy Logistyk Magazynowy

“To moja pierwsza pełnoetatowa praca – nie żałuję!”

Swoją drogę w Medicine zacząłem w 2018 roku. Była to moja pierwsza praca na cały etat. Zachęciły mnie atrakcyjne godziny pracy, które nie kolidowały z moją weekendową pracą oraz łatwy dojazd. Po kilku miesiącach na stanowisku Magazyniera, awansowałem na stanowisko Starszego Magazyniera przy pakowaniu zamówień.
Po naszej przeprowadzce do Kokotowa w 2020 roku otrzymałem propozycję szkolenia w Dziale Przyjęcia Dostaw. Pomyślałem, że najwyższy czas na zmiany. Po niecałych trzech miesiącach już zajmowałem się całym procesem przyjmowania dostaw - od przygotowywania dokumentów przez kontakt z agencją celną, aż po odbieranie i sortowanie towaru na magazynie. Za nowymi obowiązkami szedł oczywiście awans na stanowisko specjalisty. Z perspektywy czasu, uważam, że to była świetna decyzja, ponieważ nawiązałem bliższą współpracę ze świetnymi ludźmi.

Michał

Logistyk Lider

Jak możesz do nas dołączyć?

W zależności od poziomu stanowiska rekrutacja może wyglądać nieco inaczej.
Do Działu Logistyki na stanowisko Logistyka Magazynowego możliwe jest aplikowanie także bez CV, poprzez wypełnienie jedynie danych kontaktowych w formularzu aplikacyjnym pod ogłoszeniem. Można również dostarczyć CV do naszego magazynu osobiście.

ANALIZA DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH

Nieważne, czy zaaplikowałeś poprzez nasz system rekrutacyjny czy dostarczyłeś CV do naszego magazynu osobiście - każde zgłoszenie jest przez nas dokładnie analizowane pod kątem wymagań danego stanowiska.

ROZMOWA REKRUTACYJNA

Rozmowa odbywa się w naszym Centrum Logistycznym. Może ją poprzedzić krótki wywiad telefoniczny. W trakcie spotkania rekrutacyjnego ze Specjalistą ds. Personalnych będziesz mógł zobaczyć, jak na żywo wygląda praca w magazynie.

OFERTA

Kandydatowi, który pozytywnie przejdzie proces rekrutacji, składana jest oferta pracy. W pierwszych dniach pracy przejdziesz proces wdrożenia, który ułatwi Ci zaaklimatyzowanie się w naszej firmie.

Pracuj w Medicine

ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY