W medicine lubimy to co robimy! Moda, kreatywność, pasja, działanie… wokół tego budujemy naszą markę. Jeśli te elementy są ważne i w Twoim życiu, trafiłeś idealnie. Czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do nas na stanowisko

W związku z dynamicznie rozwijającym się Działem Logistyki,
poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier / Kontroler Magazynowy

Miejsce pracy: Skawina w pobliżu obwodnicy Krakowa

Dołącz do prawie 50 zadowolonych osób, pracujących w nowoczesnej hali magazynowej. Bardzo duża część z zatrudnionych w naszej Logistyce, to osoby polecone przez naszych dotychczasowych Pracowników!
Zdobywaj doświadczenie i rozwijaj się z nami – większość osób na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w naszym Magazynie awansowało w ramach rekrutacji wewnętrznej!

Oferujemy:

  • Pracę na jedną zmianę w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku
  • Dla osób z Krakowa dojazd do pracy busem
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kartę MultiSport
  • Możliwość udziału w rozgrywkach piłkarskich Biznes Ligii
  • Atrakcyjne zniżki na kolekcję Medicine
  • Możliwość rozwoju w strukturach działu

Kogo zapraszamy:

Osoby chętne do pracy w pełnym wymiarze godzin, jak również tych, którzy chcą sobie tylko dorobić.

Co jest dla nas najważniejsze:

Zaangażowanie ponad doświadczeniem, to drugie na pewno zdobędziesz u nas!

Zakres obowiązków uzależniony jest od działu, np.:

  • rozładunek i przyjęcie dostaw
  • alokacja dostaw na regały półkowe
  • kompletacja, sortowanie i pakowanie zamówień
  • kontrola jakości

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez FORMULARZ

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.